3D-анатомічна модель торсу людини
Модель людського торсу: з рухомими органами, структура торсу показує взаємне розташування, морфологічні особливості та анатомію голови, шиї та внутрішніх органів, особливо дихальної, травної, сечовидільної та нервової систем.
Відмінна навчальна модель: легко знімати та збирати різні частини, необхідно помістити кожен орган у фіксоване положення. Тому складання моделі органів тулуба є складне завдання для дітей і в той же час цікавий спосіб навчання. 3Д модель досить деталізована, щоб учні могли бачити, куди йдуть деталі та як вони поєднуються один з одним. Це може допомогти дітям вивчати анатомію чи фізіологію.
Міцний та стійкий: модель міцна та зручна у використанні, основа досить стійка, щоб залишатися у вертикальному положенні. І коли модель стоїть вертикально, органи тіла не просто відкриватимуться. Ця анатомічна модель була розроблена фахівцями для дослідження систем людини. Її легко переносить та чистить: наша модель людського торса досить портативна, щоб поміститися у вашій сумці, класі або на полиці для демонстрації. Легко протирається водою та тканиною. Фарба не відшаровується, колір не спотворюється і т.д.
Різноманітні сценарії застосування: Ця модель анатомії та фізіології підходить для студентів, фахівців, хіропрактиків, фізіотерапевтів, вчителів, шкіл, інститутів, які використовують манекени для допомоги у навчанні. Вона також підходить для всіх, хто цікавиться анатомією, сестринською справою та фізіологією. Навіть для професійного використання, пояснюючи анатомію пацієнтам у клініці.
Характеристики:
Матеріал: пластик
Розмір: 25 х 25 х 5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тематика набору | Біологічний |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
- Ціна: 499 ₴






