
Сонячна система, дитячий набір, конструктор
356 ₴
- В наявності
- Код: NG-solarsystem
Сонячна система, космічна
Планетна система, модель Всесвіту, науковий набір для дітей, конструктор
Особливості
1. Веселощі та освіта: ці освітні, наукові набори допоможуть дітям завершити найпростіші астрономічні дослідження. Завдяки цьому процесу малювання та складання можна стимулювати уяву дітей.
2. Безпечний та веселий: Набір для малювання сонячної системи безпечний та цікавий для дітей. Це також безпечний вибір для дітей, які люблять малювати.
3. Розвивайте здатність мислення: процес створення моделі сонячної системи може стимулювати здатність дитячого аналітичного мислення та отримати глибоке розуміння всесвіту. Тренує руки та навички мислення під час гри.
4. Насолоджуйтесь всією сім'єю: ці планети для дітей іграшки сонячної системи прості у використанні та не вимагають багато часу для завершення.
5. Ідеальний подарунок: подарунок для хлопчиків та дівчаток.
Він дозволяє дітям зрозуміти положення 8 планети в Сонячній системі та їх кольори, а також дізнатися про планети, галактики або будь-які знання про астрономію.
А також:
1. Розвиває зорово-моторну координацію: модель сонячної системи є відмінним вибором для дітей, щоб покращити їхню практичну здатність і координацію рук і очей.
2. Розширення взаємодії батьків та дітей: завершення цієї унікальної моделі сонячної системи з дітьми-добрий час для співпраці батьків та дітей та мудрий вибір для дітей, які люблять майстерність.
3. Повна уява: дітям подобаються творчі ігри. 3D сонячна система іграшки живопис має як вираз кольору, так і просторові візуальні ефекти.
Характеристики:
Назва: модель планет із зображенням сонячної системи
Матеріал: АБС-пластик
Встановлений розмір: близько 31 х 12 см
Розмір: близько 22,5 х 16,5 х 6 см
Комплектація:
Фарби * 1 комплект
Палички * 8 шт
Пензель * 1шт
Основа * 1шт
Кільце Сатурна * 1шт
Стовп * 1шт
Планетарна модель * 9шт
Наждачний папір * 1шт
Залізний стрижень * 9шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 32 шт. |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
- Ціна: 356 ₴









