
Настільна лампа лупа на струбцині від USB Чорна
850 ₴
- В наявності
- Код: NG-h30strb
Лампа настільна з лупою 10Х з підсвіткою — ідеальне рішення для візуального збільшення різних дрібних предметів або їхніх фрагментів, яким потрібна точність і комфорт у роботі.
Вона використовується в косметології, біології, манікюрі та медицині. Така оптична система складається з лінзи, зручного пантографічного механізму та безтіньового підсвічування.
Ця лупа зі струбциною забезпечить вам 10-кратне збільшення, даючи змогу детально розглянути будь-які об'єкти. Лупа з підсвіткою обладнана яскравими світлодіодами, що рівномірно освітлюють робочу зону, неабияк полегшуючи сприйняття дрібних деталей навіть за недостатнього освітлення.
Конструкція лупи на гнучкому кронштейні дає змогу легко регулювати кут нахилу та висоту, що забезпечує максимальну зручність у використанні. Лампа лупа на струбцині призначена для встановлення на столі, не займаючи багато місця. Функція регулювання яскравості дає змогу настроїти освітлення залежно від ваших потреб, забезпечуючи комфортну роботу за будь-якого рівня освітленості.
Це робить лампу-лупу з підсвіткою незамінною в різних зонах, чи то ювелірна справа, електроніка, чи то рукоділля. Використовуйте цю лупу для манікюру, для дрібних робіт, моделювання або будь-яких завдань, що вимагають високої точності.
Лампа настільна лупа з підсвіткою стане вашим незамінним інструментом, покращивши зручність і якість вашої роботи.
Технічні характеристики:
- Потужність лампи: 15Вт;
- кількість діодів — 64
- матеріал лінзи: скло;
- матеріал штатива, підставки: алюмінієвий сплав;
- Діаметр лінзи — 105 мм;
- Діаметр кільця — 160 мм;
- висота штатива — 60 см.
- Довжина шнура — 100 см. - колір світіння — холодний, нейтральний, теплий (регулятор на шнурі) — особливості: 10 рівнів яскравості, 8-кратне збільшення (х8), регулятор яскравості, на USB;
— тип кріплення: струбцина.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 64 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | Струбцина (притиск) |
| Колір плафона | Чорний |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Управління | Кнопки |
| Напруга живлення | 5В |
| Довжина шнура | 1 м |
| Форма світильника | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Діаметр | 150 мм |
- Ціна: 850 ₴





