Універсальний і зручний настільний світильник із гарним дизайном — Незамінний аксесуар для роботи, майстри манікюру, навчання, читання.
Металевий корпус складається з довгої ніжки з можливістю регулювання рівня нахилу, яку можна закріпити на поверхні. Настільна лампа з цоколем Е27 підходить для ламп розжарювання, LED і люмінесцентних ламп із пластику. Круглий плафон із лаконічним дизайном забезпечує точкове освітлення робочої зони.
Завдяки поворотному механізму його можна крутити на 360 градусів. Світильник працює від мережі та пристроїв дротом зі стандартною вилкою. Настільна лампа забезпечує можливість вільного переміщення джерела світла над поверхнею столу, а також регулювання висоти лампи над столом, що дає оптимальний рівень освітленості для будь-яких різновидів робіт.
Освітлювальний прилад виготовлений із металу, обладнаний поворотними механізмами, що дають змогу регулювати кут нахилу плафона та висоту лампи. Настільна лампа підійде як для робочого столу, офісу, так і для манікюрного столу.
Характеристики:
Довжина шнура: 130 см.
Висота лампи: 50 cм.
Ширина плафона: 13 cм.
Висота плафона: 14 см.
Діаметр підставки: 15.5 см
Кут нахилу лампи: 180°
Угол наклона плафона:180°
Висота струбцини: 15 cм.
Глибина струбцини: 7 cм.
Хід затиску: 50 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір плафона | Чорний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Кнопки |
| Довжина шнура | 1 м |
| Форма світильника | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Діаметр | 130 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
- Ціна: 698 ₴






