
Настільна лампа на струбцині або підставці від USB Чорна
899 ₴
- В наявності
- Код: NG-nastolbkusb
Особливістю цієї моделі є наявність як підставки, так і струбцини в комплекті, що дає змогу поставити на стіл або закріпити до стільниці та лампа займатиме менше місця.
Універсальний і зручний настільний світильник із гарним дизайном —; незамінний аксесуар для роботи, майстри манікюру, навчання, читання.
Металевий корпус складається з довгої ніжки з можливістю регулювання рівня нахилу, яку можна закріпити на поверхні. Лампа має живлення від USB, що дає змогу їй працювати від повербанка. Круглий плафон із лаконічним дизайном забезпечує точкове освітлення робочої зони.
Завдяки поворотному механізму його можна крутити на 360 градусів. Світильник працює від мережі та обладнаний дротом зі стандартною вилкою.
Завдяки компактному тримачу ви зможете закріпити модель за край стільниці, робочого столу або журнального столика. Настільна лампа забезпечує можливість вільного переміщення джерела світла над поверхнею столу та регулювання висоти лампи над столом, що дає оптимальний рівень освітленості для будь-яких різновидів робіт.
Освітлювальний прилад виготовлений із металу, обладнаний поворотними механізмами, що дають змогу регулювати кут нахилу плафона та висоту лампи.
Настільна лампа підійде як для робочого столу, офісу, так і для манікюрного столу.
Характеристики:
Довжина мережевого шнура: 130 см.
Висота лампи: 50 cм.
Ширина плафона: 13 cм.
Висота плафона: 14 cм.
Діаметр підставки: 15.5 см
Кут нахилу лампи: 180°
Угол наклона плафона:180°
Висота струбцини: 15 cм.
Глибина струбцини: 7 cм.
Хід затиску: 50 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | Струбцина+підставка |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Ручне |
| Довжина шнура | 1 м |
| Форма світильника | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Діаметр | 155 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
- Ціна: 899 ₴






