
Модель очного яблука. Дитячий набір для досліджень ока людини
564 ₴
- В наявності
- Код: NG-glass
+380 (67) 478-39-39
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель очного яблука.
Дитячий набір для досліджень ока людини
Модель очного яблука — дитячий набір для досліджень ока людини, який дозволить дітям захопливо вивчати анатомію зору. Цей навчальний набір включає детальну 3D модель ока з розбірними частинами, що допомагають зрозуміти будову ока, його функції та роботу окремих складових. Ідеально підходить для юних дослідників, які цікавляться біологією та хочуть дізнатися більше про людське тіло.
Набір допоможе дітям розвивати логічне мислення та допитливість, а також стане чудовим доповненням до навчальних занять з природничих наук.
Характеристики:
Матеріал: пластик
Розмір: 10 х 5.8 х 12,6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тематика набору | Біологічний |
| Вікова група | Від 4 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 564 ₴




