
Термометр цифровий кулінарний з РК екраном
179 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: NG-tp101ftm002
Термометр цифровий TP101 кулінарний з РК екраном.
Термощуп TP-101 Термометр кулінарний електронний цифровий кухонний TP-101 зі щупом для м'яса та іншої їжі. Термометр підходить для вимірювання температури води, кави, чаю, молока та інших рідин, для вимірювання температури при приготуванні м'яса, овочів, сиру, випічки, дитячого харчування за допомогою занурення щупа в продукт.
Щуп виконаний із високоякісної нержавіючої сталі. Тривалість виміру 3-5 сек., максимальна точність через 20 секунд. Особливості Міцний щуп із нержавіючої сталі.
Високоточний датчик контролю температури. Рідкокристалічний екран. Наявність захисного чохла. Функція автовимкнення. Пам'ять останніх значень. Функція фіксації температури.
Вимірювання С або F. Живлення 1 батарея AG13 або LR44. Індикатор розряду батарей. Діапазон вимірюваних температур від мінус 50 до плюс 300°С, роздільна здатність 0,1°С, похибка 1°С.
Інструкція з експлуатації:
1. вкл/выкл: функція перемикання
2. C/F: перетворення за Цельсієм/Фаренгейтом
3. Утримуйте: функція блокування температури, натисніть цю кнопку, температура в цей час буде заблокована, а потім натисніть функцію блокування, щоб відпустити.
4. Макс./хв: пам'ять високої та низької температури, Натисніть цю кнопку, щоб відобразити попередню високу температуру, натисніть її ще раз, щоб відобразити попередню низьку температуру, І натисніть ще раз, щоб відновити стан вимірювання температури.
Характеристики:
Колір: сріблястий, чорний
Модель: TP101
Тип: кулінарний термометр
Призначення: для вимірювання температури їжі та рідин
Живлення: Батарейка AG13 - 1 шт.
Типорозмір елементів живлення: G13/LR44
Матеріал виробу: Зонд із нержавіючої сталі + АБС-корпус
Додаткові функції:
Фіксація показання температури; автовимкнення;
Діапазон вимірювання температури від -50 до +300°С
Довжина приладу 24,5 см,
Довжина щупа 15 см.
Діаметр щупа 4 мм.
Вага приладу 37
Розмір упаковки 25 х 3 х 3 см,
Вага 52 р.
Зроблено у Китаї.
Комплектація: Термощуп – 1 шт.; Захисна транспортна упаковка – 1 шт.; Футляр (чохол) – 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Тип термометра | Електронний (цифровий) |
| Призначення термометра | Для духової печі, Для холодильника, Для морозильної камери, Для вимірювання температури їжі |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Одиниці виміру | Цельсій °C |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автовідключення | Ні |
| Довжина щупа | 150 мм |
| Захисний ковпачок для щупа | Є |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 52 г |
- Ціна: 179 ₴







