Лінійка для пробивання отворів із неіржавкої сталі
Інструменти для протягування шкірних отворів. Різальна лінійка. Штамповний воччильник Пластина для пробивання отворів для шкіряних швів. З цією допоміжною пластиною для пробивання отворів для шкіряних швів можна полегшити витягування пробійника та запобігти витягування й деформації шкіри. Це гарний партнер для пробивання отворів для шкіри.
Матеріал із неіржавкої сталі з гладкою поверхнею: товщина пластини для пробивання отворів для шкіряних швів виготовлена з суцільної неіржавкої сталі завтовшки приблизно 4 мм, а поверхня відполірована, з гладкою поверхнею та чітким гравіюванням шкали. Краї тонко відшліфовані та можуть використовуватися як лінійка для різання філе.
Лінійка радіуса точного шиття: допоміжна канавка для пробивання отворів для шкіряних швів має ширину 4 мм і сумісна з більшістю зубчастих пробійників, навіть потовщені зубчасті пробійники можна легко адаптувати.
Розміри дуги на чотирьох кутах допоміжної пластини для пробивання отворів для кігтів різні, з радіусом 5/10/15/20 мм відповідно. Його можна використовувати як круглу кутову швейну та різальну лінійку.
Дизайн знімної гвинтової ручки: ручка має ергономічний дизайн, її легко тримати й вона не ковзає. Має знімну гвинтову ручку, яку легко встановлювати та використовувати, а також зручно зберігати.
Характеристики:
DIY инструмент
Тип: інструмент для пробивання отворів
Тип інструмента для роботи зі шкірою, розмітчик для шкіри
Застосування: штучна шкіра, натуральна шкіра
Призначення: для різання по шкірі, алмазне штампування, друк та ін.
Матеріали: нержавіюча сталь
Розміри: довжина 65,5 мм, ширина 45,5 мм, товщина 3,5 мм, довжина ручки 24 мм
Вага: 85 г
Комплектація: 2 інструменти для роботи зі шкірою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Лінійка |
| Призначення | Для ручного користування |
| Колір | Сірий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Сталь |
| Розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Діаметр | 40 мм |
- Ціна: 290 ₴









