
Глобус зоряного неба. Дитячий розвивальний конструктор
349 ₴
- В наявності
- Код: NG-txh-139
Глобус зоряного неба – Стокове зображення Дитячий розвиваючий конструктор
Це не звичайний глобус, а двошаровий, адже верхня його частина знайомить дітей із сузір'ями, а внутрішня з материками планети Земля. Але спочатку малюки повинні зібрати навчальний посібник, зроблений своїми руками, який надалі прикрашатиме дитячу кімнату.
Особливості:
Набір пропонує дітям самостійно зібрати глобус зоряного неба, всередині якого буде розміщено мініатюрну модель нашої планети. Крихтам на допомогу прийде докладна інструкція, що описує порядок з'єднання деталей, щоб у результаті вийшов глобус на зручній підставці. Діти познайомляться із сузір'ями, вивчаючи прозорий корпус виробу, а також запам'ятають континенти завдяки моделі земної кулі.
Набір допоможе дитині розширити кругозір і дізнатися про багато нового, а також дозволить розвинути дрібну моторику рук.
Аксесуари для створення глобуса пофарбовані в яскраві кольори стійкими та безпечними барвниками, а виконані вони з високоякісного, міцного пластику.
Характеристики:
Категорія: Набори для творчості, Конструктори, Дитячі іграшки, що розвивають
Тип: Розвиваючі іграшки Навички, що тренуються: навичка конструювання; логіка; дрібна моторика
Види наукових та освітніх іграшок: Астрономія / Географія / хімія
Матеріали: Пластик
Вік: від 5 років
Розміри: 16,5 x 6 x 22,5 см
Вага набору: 220 г
Комплектація: Один набір у коробці
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тематика набору | Фізика |
| Вікова група | Від 4 років |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Вага | 220 г |
- Ціна: 349 ₴









