Набір для досвіду "Виверження вулкана" , який світиться і включає 23 лавові бомби + керівництво англійською мовою. DIY Науковий експериментальний набір.
Пориньте у світ захоплюючої науки з набором для дослідів "Виверження вулкана"! Цей унікальний комплект надихне молодих експериментаторів зануритися в захоплюючий процес вивчення природних явищ. Створіть справжній вулкан та спостерігайте за руйнівними потоками лави в домашніх умовах. З набором "Виверження вулкана" процес підготовки та проведення дослідів стане справжньою пригодою.
Цей досвід не тільки вражає видовищністю, а й розвиває логічне мислення та навички планування. Діти зможуть дізнатися про вулкани та принципи їх роботи, що зробить уроки науки більш цікавими.
Характеристики:
Категорія: Ігри для розвитку, Навчальні ігри, Конструктори, Дитячі розвиваючі іграшки
Тип: Іграшки для науки, освіти та навчання
Призначення: Для уроків хімії, для дітей та вчителів, природознавства
Навички, що тренуються: стягнення з навколишнім середовищем, посидючість, терпіння, навик конструювання; логіка; дрібна моторика.
Модель: Симуляція виверження вулкана
Матеріали: АБС-пластик
Вік: Підліток (7-14 років)
Особливість: Хімія вулкана, що вивергається веселкою, світиться у темному
Розміри: 32.50 х 7 х 26 см
Вага: 770 г
Комплектація: Комплектація (повну комплектацію дивіться на фото) Набір "Виверження вулкана" + 23 лавові бомби + керівництво англійською мовою
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тематика набору | Геологічний |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Вага | 770 г |
- Ціна: 599 ₴










