
Набір для дитячих дослідів Метеостанція
489 ₴
- В наявності
- Код: NG-txc-039met
Дитячий розвиваючий набір метеостанція Екологічна метеостанція, наукова модель,
Навчальні іграшки, навчальні іграшки для спостереження за зростанням рослин, експериментальні іграшки. Набір для дитячих дослідів "Метеостанція" - гарний інструмент для дитини, який допоможе не тільки весело та цікаво провести час, але й розвивати корисні навички (моторика, фантазія, посидючість, терпіння, уважність, та ін).
Завдяки різноманітним елементам, дитина зможе створювати, експериментувати та навчатися через гру.
Набір включає в себе:
Прозорий контейнер - дозволяє бачити, як росте коріння
Лабіринт для рослини - спеціальна конструкція, через яку паростки пробиваються до світла.
Ємність для води - забезпечує необхідне зволоження ґрунту
Метеостанція - містить анемометр (для вимірювання швидкості вітру) та термометр
Кришка з прорізом для світла - створює природні умови для зростання
Інструкція - пояснює, як користуватися набором та спостерігати за експериментами
Характеристики:
Категорія: Ігри для розвитку, Навчальні ігри, Конструктори, Дитячі розвиваючі іграшки
Тип: Іграшки для науки, освіти та навчання
Призначення: Для дітей та вчителів, для уроків біології, хімії, природознавства
Навички, що тренуються: стягнення з навколишнім середовищем, посидючість, терпіння, навик конструювання; логіка; дрібна моторика.
Модель: Набір метеостанції без батареї
Матеріали: АБС-пластик
Вік: від 6 років
Розміри: 26,50 х 34 х 7 см
Вага набору: 500 г
Комплектація: Один набір в коробці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тематика набору | Природознавство |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 340 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Вага | 500 г |
- Ціна: 489 ₴





