Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max 2048 Вт · год
Портативна зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max оснащена сучасними преміальними LFP-акумулятори, що забезпечують максимально можливий термін служби акумуляторів на ринку. DELTA 2 Max має термін служби 3000 повних циклів заряду/розряду зі збереженням ємності до 80%, навіть за умови використання кожного дня. Надшвидке заряджання за 80 хв Завдяки технології X-Stream, ви зможете поповнити заряд станції EcoFlow DELTA 2 Max від мережі 220 Вт від 0% до 100% всього за 80 хв!
Заряджання від сонячних панелей від 0% до 100%, при максимальній потужності входу сонячної енергії 1000 Вт, відбувається всього за 2,3 години. Також ви можете поповнювати заряд станції, не припиняючи роботу підключених пристроїв, що підіймає зручність користування на новий рівень! Висока потужність: живлення 99% приладів DELTA 2 Max при вихідній потужності 2400 Вт, може живити до 13 пристроїв одночасно, а з функцією X-Boost – підтримувати роботу приладів потужністю до 3100 Вт. Така потужність дозволяє автономно живити більшість побутових та професійних електроприладів, включаючи зварювальні апарати, водонагрівачі, водяні насоси, електропили, фени тощо. Сумісність з іншими продуктами EcoFlow DELTA 2 Max сумісний із продуктовою екосистемою EcoFlow, завдяки чому користувачі отримують комплексне рішення щодо енергозабезпечення.
Характеристики
Ємність 2048 Вт·год
Розміри, мм 497 х 242 х 305
Вага 23 кг
Розетка AC 230В 4 USB Type-C 2 USB Type-A 4 DC 2
Автомобільна розетка (прикурювач)
Номінальна потужність, Вт 2400 Пікова потужність, Вт 4800 Потужність USB Type-C, Вт 100 Потужність USB Type-A, Вт 18; 12 Потужність DC, Вт 38
Потужність автомобільної розетки (прикурювача), Вт 126.0 Форма вихідного сигналу Чиста синусоїда Технологія LiFePO4
Цикли заряджання 3000
Додатково Ручка для переносу,
Функція EPS (Emergency Power Supply) Час заряджання станції Від розетки AC 230В: 2300 Вт, 1,3 години, Від автомобільної розетки (прикурювача): 100 Вт, Від сонячної панелі: 1000 Вт Можливість модернізації Підключення додаткових батарей, Підключення сонячної панелі
Дисплей Так
Ліхтарик Ні
Віддалене керування Wi-Fi, Bluetooth
Гарантійний термін, міс. 60
Тип гарантії
Тип пристрою Зарядна станція
Кількість USB Type-A 4 і більше
Кількість USB Type-C 2
Номінальна потужність станції, Вт 1000 і більше
Потужність зарядки станції від розетки, Вт 1000 і більше
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | STREAM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки, Від генератора |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Висота | 497 мм |
| Вага | 23 кг |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Тип (версія) розеток | Універсальний |
| Вихідні інтерфейси | Розетка 220 В |
| Особливості | Швидке заряджання батареї, Водонепроникний, З ручкою |
| Цикли зарядки | 3000 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 2048 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 36 |
- Ціна: 64 499 ₴






