Дитячий набір поліонтолога T-Rex Дитячий набір "Скелет динозавра.
T-Rex" скам'янілий ґрунт. Це дуже цікава дитяча гра та чудовий подарунок для дитини. Розкопки дозволяють провести цікавий та захоплюючий експеримент удома. Використовуйте інструменти з набору, щоб обережно зняти шар гіпсу. Знайдіть і дістань всі частини кістяка динозавра.
Промий, просуши та збери фігурку за схемою
Встановіть зібрану модель на підставку – знахідка готова! Інтерес до нових відкриттів тільки зростатиме з кожною новою знахідкою. Такий дитячий досвід дозволить розширити кругозір дитини. Грайте всією сім'єю, влаштуйте домашній квест-пошук, дізнайтесь більше про доісторичні істоти та відкрийте для дитини світ археології.
Характеристики:
Категорія: Дитячі набори
Тип: Набір для дослідів
Наука: Археологія, геологія, природознавство, палеонтологія
Вид досліджень: Розкопки Розвиток навичок: Кругозір, увага, уява, логіка, моторика
Діти (4-6 років)
Комплект: скелет + викопний блок + долото + молоток + щітка для чищення + інструкція англійською
Призначення: Іграшка для археологічних розкопок динозаврів
Матеріали: гіпс, полімерний матеріал
Розміри: 19,4 х 6,2 х 27,2 см
Спосіб упаковки: Кольорова коробка
Вага: 571 г
Комплектація: скам'янілий ґрунт, кістки, інструмент.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REX |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика набору | Палеонтологія |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Вага | 571 г |
- Ціна: 599 ₴







