
Паркувальна система для вантажного авто з камерою заднього виду та монітором 7" 15 метрів
3 373 ₴
- Немає в наявності
- Код: NG-7inch1cam15m1
Автомобільна паркувальна система для фури з камерою та монітором.
Дане рішення буде ідеальним для вантажних автомобілів, автобусів, фур, спецтехніки та інших габаритних транспортних засобів. Камера заднього виду для вантажівки легко встановлюється та має кабель довжиною 10, 15, 20м залежно від обраної комплектації. Комплектація має 7ми дюймовий монітор, камеру з роздільною здатністю 800 * 480 пікселів, вологозахисною IP68 з кутом огляду 120 °. Камера має 18 ІЧ світлодіодів, що дозволяють отримувати хорошу картинку у темний час доби.
Відео відображається на моніторі із яскравим 7-дюймовим екраном, який можна встановити у будь-яке місце автомобіля. Дисплей оснащений сонцезахисною накладкою, що знімається, для комфортного використання в сонячну погоду.
Живлення монітора здійснюється від бортової мережі авто 12-30V, дроти живлення в комплекті. Основні особливості 7" дюймовий дисплей з широким кутом огляду 16:9, Рекомендований для вантажних автомобілів, автобусів, спецтехніки Регульована яскравість / колір / контрастність зображення
Вологозахищена камера IP68, не боїться води, пилу, бруду
Робота в температурному діапазоні від -40 до + 60 °C
Широкий кут огляду 155 °
Посилений, ударостійкий металевий корпус камери
Наявність ІЧ діодів нічного бачення
Пульт ДК для управління монітором
Довжина дроту опційно
Технічні характеристики
Монітор: Діагональ дисплея: 7” дюймів
Режим відображення: 16:9
Розширення: 1024×600 Система: PAL / NTSC (авто)
Напруга живлення: 12-24V
Споживана потужність: 6 Вт
Спосіб керування: кнопка монітора та пульт дистанційного керування
Розмір дисплея: 181×120×23 мм Контраст: 300:1
Камера: Відео система: PAL/NTSC Кут огляду: 155 °
Розширення: 1280*960 Рівень захисту: IP69
Об'єктив: 16мм, F1.66
Кількість ефективних пікселів: 1280 × 720
Мінімальна освітленість: 0.5 LUX - при вимкненому ІЧ підсвічуванні; 0.2 LUX - при включеному ІЧ підсвічуванні Нічне бачення: 18 ІЧ діодів
Робоча температура: -30°C ~ +65°С
Напруга живлення: 12V-24V
Матеріал: алюмінієвий сплав
Розмір камери: 73×45×55 мм
Дальність бездротового підключення: до 50 метрів
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Парктроник з камерою |
| Дисплей парктроника | LED дисплей |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Pal |
| Країна виробник | Китай |
| Регулировка громкости | Регулювання+відключення |
| Вологозахист | Так |
| Самопрограмування | Так |
| Самодіагностіка | Так |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ціна | 2499.00 |
| Назва | Паркувальна система для вантажного авто з камерою заднього огляду та монітором 7" 15 метрів |
| Комплектація | Комплектація: Монітор 7-дюймовий — 1 шт., камера заднього огляду — 1 шт., кріплення монітора — 1 шт., кабель живлення від бортової мережі до монітора — 1 шт., комплект шурупів — 1 шт., дріт — 1 шт.., Інструкція (англ.) — 1 шт. |
| Артикул | 7inch1cam15m1 |
| Стара ціна | 3373.00 |
| Розділ | Паркувальні системи |
| Робоча температура | -30°C ~ +65°С |
| Живлення | 12-30V |
| Тип підключення | Дротове |
| Кут огляду | 155° |
| Кількість камер | 1 |
| Наявність | В наявності |
| Розмір монітора | 7" |
| Нічне бачення | 18 ІЧ-діодів |
| Назва модифікації | Паркувальна система для вантажного авто з камерою заднього огляду та монітором 7" 15 метрів |
| Довжина дроту | 15М |
- Ціна: 3 373 ₴








