
Паркувальна система для вантажного авто з камерою заднього виду та монітором 9" 20 метрів
4 335 ₴
- Немає в наявності
- Код: NG-9inch1cam20m1
Автомобільна паркувальна система для фури з камерою й монітором.
Це рішення буде ідеальним для вантажних автомобілів, автобусів, фур, спецтехніки та інших габаритних транспортних засобів. Камера заднього огляду для вантажівки легко встановлюється й має кабель завдовжки 10, 15, 20 м залежно від обраної комплектації. Комплектація має 9-дюймовий монітор, камеру з роздільною здатністю 1024*600 пікселів, вологозахисний IP68 з кутом огляду 120°.
Камера має 18 ІЧ світлодіодів, що дають змогу отримувати гарну картинку в темну пору доби. Відео зображається на моніторі з яскравим 9-дюймовим екраном, який можна встановити в будь-яке місце автомобіля.
Дисплей обладнаний сонцезахисною накладкою, що знімається, для комфортного використання в сонячну погоду. Живлення монітора здійснюється від бортової мережі авто 12-30V, дроту живлення в комплекті.
Основні особливості 9-дюймовий дисплей із широким кутом огляду 16:9, Рекомендований для вантажних автомобілів, автобусів, спецтехніки
Регульована яскравість/колір/контрастність зображення
Вологозахищена камера IP68, не боїться води, пилу, бруду Робота в температурному діапазоні від -40 до +60 °C Широкий кут огляду 155°
Посилений, ударостійкий металевий корпус камери Наявність ІЧ-діодів нічного бачення Пульт ДК для керування монітором
Довжина дроту опційно
Технічні характеристики
Монітор: Діагональ дисплея: 9” дюймів
Режим відтворення: 16:9
Роздільна здатність: 1024×600
Система: PAL/NTSC (авто)
Напруга живлення: 12-24V
Споживана потужність: 6 Вт
Спосіб керування: кнопка монітора та пульт дистанційного керування
Розмір дисплея: 230×180×32 мм Контраст: 300:1
Камера: Відеосистема: PAL/NTSC
Кут огляду: 155
Роздільна здатність: 1280*960
Рівень захисту: IP69 Об'єктив: 16мм, F1.66
Кількість ефективних пікселів: 1280 × 720
Мінімальна освітленість: 0.5 LUX – за вимкненої ІЧ-підсвітки; 0.2 LUX — за ввімкненої ІЧ-підсвітки Нічне бачення: 18 ІЧ-діодів
Робоча температура: -30°C ~ +65°С
Напруга живлення: 12V-24V
Матеріал: алюмінієвий сплав
Розмір камери: 73×45×55 мм
Дальність бездротового під'єднання: до 50 метрів
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Парктроник з камерою |
| Оповіщення | Звукове, Голосове, Світлове, Звук+голос |
| Дисплей парктроника | LED дисплей |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Pal |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ціна | 3211.00 |
| Назва | Паркувальна система для вантажного авто з камерою заднього огляду та монітором 9" 20 метрів |
| Комплектація | Комплектація: Монітор 7-дюймовий — 1 шт., камера заднього огляду — 1 шт., кріплення монітора — 1 шт., кабель живлення від бортової мережі до монітора — 1 шт., комплект шурупів — 1 шт., дріт — 1 шт.., Інструкція (англ.) — 1 шт. |
| Артикул | 9inch1cam20m1 |
| Стара ціна | 4335.00 |
| Розділ | Паркувальні системи |
| Робоча температура | -30°C ~ +65°С |
| Живлення | 12-30V |
| Тип підключення | Дротове |
| Кут огляду | 155° |
| Кількість камер | 1 |
| Наявність | В наявності |
| Розмір монітора | 9" |
| Нічне бачення | 18 ІЧ-діодів |
| Назва модифікації | Паркувальна система для вантажного авто з камерою заднього огляду та монітором 9" 20 метрів |
| Довжина дроту | 20М |
- Ціна: 4 335 ₴





