
Професійна безтіньова лампа 36 Вт. зі штативом
3 749 ₴
- В наявності
- Код: NG-m6x-white
+380 (67) 478-39-39
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Категорія | Для майстрів, Напольні, Безтіньова |
|---|---|
| Призначення | Для нарощування вій, вій, тату, косметології |
| Живлення | Від мережі 220В |
| Модель | M6X |
| Потужність | 36 Вт |
| Кількість світлодіодів | 238 шт. |
| Колірна температура | 3000 - 6000К |
| Кольори лампи | Білий (холодний, нейтральний, теплий) |
| Живлення | від мережі 220 В |
| Матеріали | метал, abs-пластик |
| Розміри | 180 х 58 x 65 см |
| Вага | 4.6 кг. |
| Комплектація | Лампа, блок живлення, кріплення, штатив, пульт |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид лампи-лупи | Підлогова |
| Колір корпусу | Білий |
| Виробник | TATA |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація косметичного засобу | Професійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 749 ₴









