
Професійна безтіньова лампа 36 Вт. зі штативом для нарощування вій, вій, тату, косметології Рожева
3 749 ₴
- В наявності
- Код: NG-m6x-rose
Професійна безтіньова лампа з підвищеною потужністю 36 ват має широку сферу застосування: ідеально підходить для б'юті майстрів (для майстрів перманентного макіяжу, для майстрів з нарощування вій, для косметологів, майстрів манікюру). Леш лампа має м'яке рівномірне свічення, лампа на штативі не моргає, очі від світла не втомлюються, можна працювати під Lash лампою цілий день без шкоди для очей.
Підлогова LED Лампа має форму дуги, це дозволяє спрямовувати світло від світлодіодної лампи на потрібну робочу зону б'юті майстра. Світло на настільній лампі регулюється за допомогою диммера, можна регулювати яскравість лампи та колірну температуру від теплого до холодного свічення. Лампу для нарощування можна регулювати по висоті та повертати на 360 градусів навколо своєї осі.
Світловий потік: 3600 Люмен, Індекс перенесення кольорів: RA 90. (максимально наближений до денного світла), колірна температура 3000-6000К. Лампа дуга відрізняється від кільцевої лампи, тим що вона встановлюється біля кушетки і призначена не як лампа для селфі, а як освітлення під час роботи майстра. Світло від кільцевої лампи дає можливість освітлення моделі під різними кутами, не залишаючи неосвітлених зон.
| Категорія | Для майстрів, Напольні, Безтіньова |
|---|---|
| Призначення | Для нарощування вій, вій, тату, косметології |
| Живлення | Від мережі 220В |
| Модель | M6X |
| Потужність | 36 Вт |
| Кількість світлодіодів | 238 шт. |
| Колірна температура | 3000 - 6000К |
| Кольори лампи | Білий (холодний, нейтральний, теплий) |
| Живлення | від мережі 220 В |
| Матеріали | метал, abs-пластик |
| Розміри | 180 х 58 x 65 см |
| Вага | 4.6 кг. |
| Комплектація | Лампа, блок живлення, кріплення, штатив, пульт |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид лампи-лупи | Підлогова |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | TATA |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація косметичного засобу | Професійна |
- Ціна: 3 749 ₴









